18 Mart 2015

Hepsiburada.com Hediye Ürün Gönderilmedi.

07 Mart 2015 Cumartesi Tarihinde sipariş etmiş olduğum (Philips gc3802/20 2400w Azur Steam Glide Tabanlı Buharlı Ütü) üründe yanında hediye olarak (OMO sıvı deterjan ve yanında Yumuşatıcı Vernel) ürünler bulunmaktaydı. Yalnız sipariş elime 09 Mart 2015 Pazartesi günü ulaştığında hediye ürünler ile sipariş gelmemiştir.

Buna istinaden aynı gün Hepsiburada.com'a tekrar baktığımda ürünün fiyatı düşmüş (149.90 TL'den-119.90 TL) na ve ürünün yanındaki hediye sepetini kaldırmış. Sipariş ettiğim gün hediye sepeti bulunurken ürünle birlikte gelmesi gereken ürünler yoktur. Hepsiburada.com'a şikayette bulunmuş ve cevap beklemekteyim. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Salim 1.240 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Salim Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LPD-808-76938 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Salim05 Nisan 2015

    İyi günler, almış olduğum ürünün yanında gönderilmeyen hediye sepetinde bulunan Yumoş Extra Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Leylak 60 Yıkama 1440 ml ve OMO Sıvı Deterjan Ultra Konsantre Active Fresh 1400 ml 40 Yıkama ürünlerin bana gönderildiği için teşekkür ederim yalnız gönderilen hediye sepetindeki bu ürünler bana geldiğinde Darbe / Hasar almış olduğundan dolayı ürünün kutusu sıvıyla kaplıydı ve 2. bir kutuya konulmuş şekilde bulunuyordu. Bu sorunun tedarik edileceğini düşünerek iadesini istemiş bulundum ama Hepsiburada.com olarak ürün iadesi alınmış olup, değişimi yapılamamıştır, diyerek sorunu gidermemiş bulunmaktalar. Bu olaydan dolayı tekrardan mesaj yazmak zorunda kaldım sizden tekrar ricam ürünün tedarik edilerek sorunsuz gönderilmesini talep ettim. Gerekenin yapılmasında göstereceğiniz ilgiden tekrar şüphem yok umarım kısa süre içerisinde ürün tekrardan sıkıntısız elime ulaşır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Salim Ç. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan PEG-640-85498 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön