03 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Hediye Ürün Gönderilmedi!

Kendilerinden 13/04/13 tarihinde bir tıraş makinesi aldım. Yanında hediye olarak yaklaşık 50TL değerinde bakım kiti veriyordu. Hızlı gönderi adı altında geçmesine rağmen ürünü 5 gün sonra teslim aldım. Neyse sorun yok sonuçta geldi, koliyi açtım ancak hediye ürün koli içerisinden çıkmadı Faturayı kontrol ettim faturada da gösterilmiş.

Önce mesaj attım, form doldurmamı istediler. birkaç gün sonra formum reddedilmiş. Tekrar mesaj attım tekrar form doldurmamı istediler form sonuçlandı görünüyor ancak bu seferde bilgi veren kimse yok. Kaç mesaj kaç görüşme talebi ancak hepsi sonuçsuz. Tüm mesajlarıma da otomatik mesajla dönüyorlar nasıl eksik sipariş talebi yapabileceğim ile ilgili.

Aytaç 30 Okunma

Cevaplar

 • Aytaç 09 Mayıs 2013

  09/05 Tarihi itibariyle hediye ürün tarafıma ulaşmıştır. İlginize teşekkürler.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Aytaç A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Aytaç 06 Mayıs 2013

  Hepsiburada.com sitesinden de süreci takipe aldıklarını bilgilendireceklerini belirttiler. Siteden yazdığım cevaba yine hazır mesaj ile cevap aldım ama sonucu ilgi ile bekliyorum. 24 Saatte teslim sözü verdikleri ürünü sipariş edeli 22 gün oldu. Ancak hediyesi hala ulaşmadı.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın Aytaç A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön