11 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hediye Olarak Gösterdiği Ürünü Yollamıyor!

28 Nisan 2013 tarihinde Hepsiburada Philips GC9240 buhar kazanlı ütü aldım. Ütüyü internet üzerinden alma sebebim yanında bir de hediyesi oluşuydu. Çünkü kampanyada Philips kireç filtresi hediye olarak gösteriliyordu ama hediyesi de gönderilmemişti.

Hediyesini unutmuşlardır diye düşünüp Hepsiburada.com'un müşteri hizmetlerini aradım eksik ürün formu doldurun en kısa zamanda gönderilecek dendi formu doldurup gönderdim ama haftalar geçti hala bir haber yoktu.

Defalarca aradım her defasında not alındı gönderilecek dendi belki 10 kez aradım. Müşteriyi mağdur edişinden dolayı Hepsiburada'yı kınıyorum göndermeyeceğiniz ürünü hediye gibi gösterip cazip hale getirmeyin lütfen!

Emre 63 Okunma

Cevaplar

 • Emre09 Mart 2014

  ütüyü alalı bir sene olacak neredeyse beyefendi hediye olarak belirtilen ürün yerine alakasız blacberry cep telefonu bataryası göndermişler dalga geçer gibi işlerimden dolayı takip edip cevap yazamadım ama bu tutum hiç hoş değil... artrık ümidi de kestim ztn kimsenin doğru ürünü gönderceği yok göndermişken keşke işime yarar bişeyler gönderselermiş hiç değilse telefonum blackberry değil onu da kullanamadım..

 • Emre27 Eylül 2013

  Şikayetimi belirmeme ragmen 6 aydır çözüm bulunacağı mail yoluyla bilidirilip hiç bir şey yapılmıyorsa diyecek bişi yok..

 • Emre27 Eylül 2013

  Yardımcı olacağınızla ilgili mailinizi aldım aynı tarz mailleri 6 ay öncede göndermiştiniz.. ilginizi mail yoluyla değil de eksikliği giderme yolunda yaparsanız çok memnun olacağım halen bir icraat yok..

 • Emre27 Eylül 2013

  günlerdir çözüm bulmanızı bekliyorum halen benim eksik ürünümden haber yok malesef..

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Emre K. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Emre K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön