Hepsiburada.com Hediye Milli Piyango Bileti Gelmedi!

Doğan G. |

Belirtilen ürünlerden birini sipariş ettim. 21.12.2014 Milli Piyango bileti hediyeliydi ürün. Ürün geldi elimize ulaştı. Çok teşekkürler hızlı oldu ama piyango biletinden haber yok. Soru sordum ne olacak robot mesajı gibi yukarıdaki bağlantıyı gönderdiler. E artık yeni yıla girdik biletin çekilişi de oldu ama bizde henüz bilet yok. Yoksa ikramiye vurmamış bir bilet mi yollayacaklar yoksa onu damı hiç yollamayacaklar. Bu saatten sonra nasıl bir telafi olacak çok merak ediyorum. Bağlantıyı da buradaki yazıya ekleyemiyorum.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan G.
  08 Ocak
  12:07

  Müşteri hizmetlernin hatası genel olarak şirkete yansıtmam yine ürün satın alırım.

 • 02 Ocak
  13:04

  Sayın Doğan G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FZS-344-88565 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Doğan G.
  02 Ocak
  10:31

  Cevaba bak maalesef bilet gönderemiyoruz dilerseniz bilet bedeli kadar hediye çeki verelim. İnsanları mağdur etme hakkı nereden verildi size. Kabul etmiyorum. Elimden geldiğince bu yaptığınızı bütün medyaya taşıyacağım.