Hepsiburada.com Hediye Gönderdiğim Ürün Kırık Çıktı.

Bolkar E. |

Daha önce de bu siteden alışveriş yapmıştım ancak ilk kez beni bu kadar utandırdılar! üstelik kendime almıyorum ya, erkek arkadaşımın iş yerine yeni işi için hayırlı olsun hediyesi gönderdim.

Hediye paketi için ekstra para almayı biliyorlar bir de sıkılmadan kulpu kırık gönderiyorlar!! Gerçekten o kadar sinirliyim ki. Bu ne umursamazlık. Erkek arkadaşım ben üzülmeyeyim diye kulpu yapıştırmış. Eğer öyle olmasaydı iade edecektim. Bana bunun bir şekilde telafi edilmesini istiyorum. Üstelik fatura adresini iş yerimi verdiğim halde ısrarla faturayı hediyenin içinde göndermişler! Bu ne ya işi bilmiyorsanız yapmayın!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bolkar E.
  13 Mart
  15:07

  hepsiburada.com bana çok hızlı dönüş yaptı ve ürünü iade etmemi yeni ürün göndereceklerini söyledi, çok teşekkürler. Ancak firma aynı zamanda bu sorunun kargodan da kaynaklanabileceğini ve durumda bir şey yapamayacaklarını da söyledi. Ben ürünün kargo esnasında mı paketlenirken mi kırılıp kırılmadığını nereden bilebileceğimjQuery162007504769205115736_1394715606307 Dolayısıyla bu tarz küçük eşyaları artık bu siteden almayacağım. Benim burada en çok canımı sıkan \"tekrar söylüyorum\" ürünü kendime değil erkek arkadaşıma hediye göndermiş olmamdı.

 • Bolkar E.
  10 Mart
  14:40

  Ürün hediye olduğu için kendisi kulpu yapıştırıp kullanmaya başlamış. Ürünü iade etmek istemedi. Ancak lütfen bir dahaki sefere özellikle "hediye" gönderdiklerimde olmasın böyle bir şey. İyi çalışmalar.

 • 10 Mart
  10:26

  Sayın Bolkar E,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VNZ-873-61767 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri