Hepsiburada.com Hediye El Havlusunu Gönderilmedi!

Sezgin D. |

39001527 nolu siparişimde 2+2 lt. ariel leke çıkarıcı aldım yanında el havlusu hediyeli idi fakat kutuda çıkmadı. Şimdi aynı ürüne baktığımda el havlusu gözükmüyor fakat ben sipariş verirken yanında hediyesi olduğunu açıklamalar kısmında kesin olarak gördüm. Benim için önemli olan bir havlu değil güven meselesidir.

Ben bu konuda haklıyım ve bunu savunuyorum. Belki binlerce kişi bu konuda yanıltıldı. Bunu şikayet mesajı olarak sitelerinde de belirttim fakat orada da 2 gün boyunca 3-4 kez standart cevap yazdılar üstüne ben sürekli cevap yazınca baktılarki baş edemiyorlar şikayeti durdurdular sorun çözülmeden. Sanırım en güvendiğim alışveriş sitesini de artık gözden geçirmem gerekecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin D.
  07 Mart
  17:55

  Yine standart bir cevap gerçekten tebrik ederim hepsiburada.com.u. İnsan bi telefon açar derdiniz ne der. Ama neyse biz anlayacağımızı anladık. Firma ne kadar büyürse ilgisizlik te o kadar artıyor demekki. Şunu bilinki vatandaşa bir şey olmaz kaybeden siz olursunuz.

 • 07 Mart
  15:57

  Sayın Sezgin D,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx