Hepsiburada.com Hediye Çeklerini Kullanamıyorum!

Hasan K. |

18. 12. 2012 20:22 tarihinde hepsiburada. com adresinden yaptığım 25531178 nolu sipariş neticesinde, kampanya dahilinde 30 tl hediye çeki kazandığım ve 1-15 mart 2013 tarihlerinde kullanabileceğim duyuruldu. Bugün 1 mart ve ben hediye çekimi talep ettiğimde müşteri hizmetleri mesajıma gayet duyarsız bir şekilde hediye çekini kullanamayacağım cevabını vermiştir.

Bu duyarsızlık ancak bahsi geçen sitede olur zaten. Ben hakkım olan hediyeyi istiyorum.Hediye çekimi ver hepsiburada. com bir daha da alışveriş yapmayacağım sizden.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  04 Mart
  18:05

  ''Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.''
  Bunu yazmışsınız ve olaybitmiş oylemi.Kime göre çözüme ulaştı.Benim sorunum çözüme falan ulasmadı siZ üstünü kapattınız sadece.yazıklar olsun sizin gibi siteye....

 • Hasan K.
  02 Mart
  15:07

  Siteden yaptığım (25531178) nolu alışveriş sonucu 30 tl hediye ceki kazandığımı 1 mart 2013 te aktif olacagını soylediler. simdi zamanı geldiğinde mesajlarıma mantksız cevaplar verip alışverşin kampanya usullerine uygun olmadığını söyleyıp müşterıyle resmen dalga gecıyor bu site. zaten hakkında ne kadar cok sıkayet olduğuna bakın ne kadar kalıtesiz bir site olduğunu anlayacaksınız. ayıp size. 30 tl hedıye cekimi hemen aktif edin. kazandığımı siz söylediniz yoksa benım nerden haberim olacak hediye kazandığımdan. . şimdi ağız değiştirmeyin. .

 • Hasan K.
  02 Mart
  14:37

  Alışveriş yaptığım zaman sayfada 30 tl hediye ceki kazandığımı yazdınız.ben hemen kullanabilmek için size mesaj yazdım..sizin gönderdiğiniz cevabı aşağıya kopyalıyorum..

  ''Değerli Müşterimiz ;

  Kazanılan 30 TL ‘lik çekler 1-15 Mart 2013 ,
  Kazanılan 100 TL ‘lik çeklerin 50 TL ‘si 1-15 Mart 2013 , kalan 50 TL ‘si 16-31 Mart 2013 tarihleri arasında tanımlanacak ve kullanılabilecektir.''

  o zaman bu mazeretleri sunmuyordunuz.hediye cekini kazandınız dediniz.şimdi tutarsız davranıp ağız değiştirdiniz..hediye cekimi istıyorum

 • Hasan K.
  02 Mart
  14:31

  Saçma sapan 2 ayrı cevap vermişsiniz.Yok çekin tarihi geçmişmiş falan filan..Bi de çözüme ulaşmış falan demişsiniz saygılar yazmışsınız.Ne cözümü ne saygısı.müşteriye enayi gözüyle bakıyorsunuz.Herkes bunu okusun duysun yaptığınız tutarsızlıkları..

 • 02 Mart
  12:57

  Sayın Hasan K,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.
  Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx