Hepsiburada.com Hediye Çeklerim Hesabıma Yansımadı.

Murat T. |

Belirttiğim sipariş numaralarından 9 Kasım 2014 tarihinde hesabıma visa kampanyası ile 30 ar TL'lik hediye çekleri yatırılması gerekmekteydi. Hepsiburada bana hediye çeki kazanacağım düşüncesi ile bu alışverişleri yaptırdılar. 10.11.2014 tarihinde müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim.

Kendileri bana bu kampanyanın kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olmadığını sadece para çekilen kartlarda geçerli olduğunu beyan ederek hesabıma yapmış olduğum alışverişlerden ötürü yatması gereken hediye çekleri yatırılmadı. Bundan sonra Hepsiburada.com benim için bitmiştir. Şimdi kendilerine soruyorum kredi kartı banka kartı olmuyor galiba.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  15:00

  Sayın Murat T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SAL-390-14566 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri