Hepsiburada.com Hediye Çekleri!

Serdar D. |

Hepsiburada.com'un sürekli müşterisiyim. Aylık alışverişlerimi Hepsiburada.com adresinden yaparım. Genellikle bebek bezi, bebek maması ve ıslak mendil ürünlerini aylık olarak alırım. Aldığım ürünlerin karşılığında hediye çekleri kazanarak bir sonraki ürünlerimde bu çekleri kullanıyorum. Hediye çeklerimi genellikle yine bebek bezi ve mamalarda kullanıyordum. Yalnız son yaptığınız güncellemede hediye çeklerimi bebek bezi, bebek mamasında kullanmayı kısıtlanmış. Sanki bana özel bir kısıtlama olmuş gibi. Ben bebek bezi ve bebek mamasında hediye çeklerimi kullanamayacaksam aldığım hediye çekleri boşuna gidecek.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  15:17

  Sayın Serdar D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JQG-795-84144 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri