15 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekinin Adı Var Kendisi Yok!

Kampanyadan kazandığım hediye çekinin 1 mayısta yükleneceği söylendi. 02.05.2013 tarihinde mesaj attım.Bugün itibariyle 12 gün oldu. Verilen cevap "konuyla ilgileniyoruz 4 gün içinde hallolmazsa tekrar iletişime geçin" Yani biz bunu unuturuz siz bir daha hatırlatın diyorlar. Bir daha yazıyorum, tekrar 4 gün bekleyin olmazsa tekrar yazın diyorlar!

Koray 47 Okunma

Cevaplar

  • Koray23 Mayıs 2013

    22.05.2013 tarihinde sorunum çözülmüştür. Verdikleri cevap "Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili ulaşmaktayız. 41992115 nolu siparişinizden hak kazandığınız hediye çekiniz üyelik hesabınıza tanımlanmıştır. Size yaşattığımız gecikmeden dolayı özür dileriz. Saygılarımızla. Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri" Yani şikayetvar'a yazmasanız çözülmezdi der gibi! Garibanın önce eşeğini kaybedip sonra sevinmesi gibi, önce vaadedilen hediye çekini vermiyorlar, sonra uğraştırıp uğraştırıp veriyorlar seviniyoruz. Neyse, buna da şükür!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Koray K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön