Barkın Y. Teşekkür Mesajı

sikayetvar.com'a gösterdikleri ilgiden dolAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ŞİKAYETİME SEBEP OLAN FİRMA TALEBİME OLUMLU CEVAP VERDİ.İYİ ÇALIŞMALAR.

Hepsiburada.com Hediye Çekini Kullanamadım!

Barkın Y. |

61190204 siparişimle ilgili hediye edilen 100 TL'lik rlhe771*** nolu hediye çekimi kullandım, hediye çekiyle aldığım ürünleri iade etim ve hediye çekim iptal edilip yeniden aktif edildi ve en son hediye çekinde 01.06.2013-22.06.2013 tarihleri arasında kullanabilirsiniz denmişti ancak 22.06.2013 tarihinde baktığımda aktif değildi. Defalarca aramama rağmen kayıt oluşturduk falan deyip bir türlü olumlu cevap vermediler. Hata yaptıklarını yani çekin 22.06.2013 tarihinde de kullanılabilir olması gerektiğini görmüyorlar. Yanlışlığın giderilmesini istiyorum aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barkın Y.
  27 Haziran
  18:28

  şikayetçi olduğum firmaya defalarca ulaşmama rağmen olumlu cevap vermemelerine rağmen sikayetvar.com\' a ulaştığım gün sorunum çözüldü.etisi var mıdır bilemiyorum ama sikayetvar.com\'a tşk ediyorum.

 • Barkın Y.
  24 Haziran
  19:54

  sikayetvar.com'a gösterdikleri ilgiden dolAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ŞİKAYETİME SEBEP OLAN FİRMA TALEBİME OLUMLU CEVAP VERDİ.İYİ ÇALIŞMALAR.

 • 24 Haziran
  13:34

  Sayın Barkın Y,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx