19 Mart 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekimi Vermedikleri Gibi 24 Saatte Hızlı Kargoyu 3 Gündür Kargoya Vermediler!

26284471 nolu 14 ocak 2013 tarihli siparişim doğrultusunda mart ayında 30 tl hediye çekim yüklenmesi gerekmesine rağmen firmaya yazdığım yazıda mart ayında alışveriş yaparsanız hediye çeki kazanabilirsiniz denmektedir.(bu ay içerisindeki 55 tl lik siparişime atıfta bulunarak.) ayrıca 58718781 nolu 15 mart 2013 te vermiş olduğum sipraiş hızlı kargo olarak gösterilmesine rağmen Halen kargoya verilmediği gibi mesajdada en kısa sürede kargoya verileceği söylenmektedir. Tüketici kanunu göre yanıltmaya yönelik reklam ve bilgiler ışığında mal satmak suç değil mi?

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 20 Mart 2013

    İstemeden üzmek diye bir şey olamaz. Siz bir taahhütte bulunuyorsanız ve bununla reklam yapıyorsanız aksini yapmamız gerekli yaptığınız zamanda kanunlara göre suç işlemiş oluyorsunuz. Pardon sizi üzdük deyince de işlediğiniz suç gitmiyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Hüseyin U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön