23 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekimi Tanımlamadılar!

26-06-13 tarihinde 2482**** numaralı sipariş ile Hepsiburada.com'dan kampanyalı ürün satın aldım. Diğer sitelerden pahalı olmasına rağmen hem hediye çeki vermesi hem de güvenilir olduğunu düşündüğüm için bu siteden alışveriş yaptım. 16 Eylül'de tanımlanması gereken hediye çekimi, hesabıma tanımlamadılar. 9-10 defa mesaj ile, 4-5 defa telefon ile müşteri hizmetleri ile temas kurdum. Sizi arayacağız deyip durdular ve bana tekrar geçersiz hediye çeki verdiler. Hediye çekinin kampanyaya göre kullanım süresi bugün doluyor.

Osman 79 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı25 Eylül 2013

    HB genel merkezi, İbrahim beye çok tşk ederim. sorunumu çözdü.

  • Osman 23 Eylül 2013

    23 eylülde yaptığım şikayeti nasıl olurda 13 ünde çözüyorsunuz? Gerçekten zamanda yolculuk diye buna derler :))) HAYIR. ŞİKAYETİM ÇÖZÜLMEDİİ. Her seferinde 100 TL lik hediye çekiniz hesabınıza tanımlanmıştır diye mesaj gönderiyorsunuz. 6-7 defadır müşteri hiz. arıyorum. En sonunda kullanıcı adı ve şifresini verdim. Kendileri iki defa baktı. Merkeze bildiriyoruz diyorsunuz. Sonra yine aynı masalı anlatıyorsunuz. Hayııırrrr tanımlanmadıııııııııı. Şu hediye çekinin kodunu değiştirin artıkkkkkkk. Yeter ya.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Şule Y, Sorununuz 13.09.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön