Hepsiburada.com Hediye Çekimi Kullandırmıyor.

Mustafa D. |

2D2WRRWEV72 Numaralı hediye çekimi daha önce Süpermarket reyonunda kullandım. Siparişi kargo gelmeden iptal edip tekrar sipariş verecektim çeki hesaba tanımlamadılar. Maille ulaştım tekrar tanımladılar. Ancak bu seferde çekin Süpermaket kısmında geçmediğini söylüyorlar. Kampanya şartlarını değiştirme hakkımız var diyor ama açıklanmış böyle bir şart yok.

Ayrıca arkadaşım aynı hediye çekini Süpermarkette kullandı. Ben neden kullanamıyorum. Kampanya şartları değiştirildiği falan yok kullanan kullanıyor halen. Hepsiburada müşteri temsilcisi sürekli kendi keyfine göre cevaplar yazıp konuyu kapatmaya çalışıyor. Sözde kurumsal ama halen keyfi uygulamalar yapan bir firma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  06 Temmuz
  15:28

  hiç bir işlem yapmadan ezbere cevap verdiler.

 • 13 Haziran
  17:24

  Sayın Mustafa D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HGN-529-21551 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri