15 Nisan 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekim Unutuldu!

21235398 numaralı siparişimin iadesinde, ödeme yaparken kullandığım çek dikkate alınmadı. Belli ki hepsiburada herkese aynı şeyi yapıyor ve sessiz kalanın çekini cebe atıyor. Şikayet etmeme rağmen müşteri hizmetleri çözüm olmadı ve üçüncü defasında kendim siteden yazdım. Ancak bu defa da 11, 55 TL gelmesi gereken çek 11, 25 TL olarak gelmiş. Hepsiburada çok mantıksız bir şekilde müşterinin kuruşlarıyla, sesini çıkarmadığı haksız işlemleriyle bir yere varmaya çalışıyor gibi.

Bunun yanı sıra daha önce defalarca şikayet ettiğim ve sistem hatası sebebiyle birkaç defa süresi uzatılan ama sistemin tanımaması sebebiyle kullanılamayan DMCNUP9BRYRR kodlu novi açıklamalı hediye çekim unutuldu gitti(!)

Diyap 40 Okunma

Cevaplar

 • Diyap22 Nisan 2013

  21235398 numaralı siparişimin iadesine istinaden verilen NMBH219996 kodlu çek yanlış tutarda tanımlanmıştır. Çekin 11, 55 TL olması gerekmektedir. Tutarın çeki kullanabilmem için acilen düzeltilmesini talep ettim. Ancak standart yanıt olarak iade yapıldığına dair cevap aldım. Müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmeler vasat olduğu gibi internet mesajları da okunmuyor anlaşılan. HB nasıl bir iş çıkarıyor akıllara zarar! Matematiğiniz yok, okuma yazmanız da mı yok?! Tüketicinin kuruşlarıyla mı kar etmeyi planlıyorsunuz yoksa?!

 • Diyap15 Nisan 2013

  Ayrıca iade çeklerinde matematiksel hesap hatası yapmanız da çok gülünç!

 • Diyap15 Nisan 2013

  İlgili çeki kullanabilmem için sisteminizin tanıması gerekmez mi? Çeklerim butonunda görünmeyen bir çeki nasıl kullanır bir müşteri? Defalarca şikayet ettim. Kullandıramazsanız tabii süresi dolar.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Nisan 2013

  Merhaba Diyap M, İlgili çekinizin kullanım süresi sona ermesinden dolayı kullanım dışı kalmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön