09 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekim Aktif Olmadı!

Yapmış olduğum alışverişte 100 tl. hediye çeki kazandım sözde 1-15 mayıs'ta aktif olacak olan hediye çekim aktif olmadığı için 10 defa müşteri hizmetlerini arayıp defalarca kayıt ettiklerini belirtmelerine rağmen hala ilgilenilmedi.

Şikayetime hala cevap verilmedi hala bekliyorum hiç takmıyor bile adamlar zaten yanlış bilgisayar gönderdiler 3 defa olmadı en sonunda açıp kullanmak zorunda kaldım sırf uğraşmamak için artık.

Yakup 27 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yakup B. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön