06 Haziran 2016

Hepsiburada.com Hediye Çeki Yanıltması!

Türkiye'de e-ticaret denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Hepsiburada.com, ailece yıllardır tercih ettiğimiz bir site olmasına karşın kendilerini e-ticaret oyunları yapan firmalar arasında görmek bizi hayal kırıklığına uğratmıştır.

Şöyle ki; 02.05.2016 tarihinde yapmış olduğumuz 1000 TL üzeri alışverişte sözde 150 TL'lik hediye çeki kazanımımız olmasına karşın çeklerin aktif olacağı tarihte kampanyanın 26-29 Nisan tarihleri arasında olduğu "küçük puntolu yazılar" temsilciler aracılığıyla mesaj yoluyla iletiliyor. Bunun üzerine belirtmiş olduğumuz; o tarihte neden kampanyanın aktif olduğu ve sayfanın tamamını kapsayacak şekilde reklam verildiği ve bizim bu alışverişi yapmamıza sebep olduğu sorusuna ise sayfamız güncellenmemiş şeklinde komik bir yanıtla karşılaşıyoruz. Umuyorum sergiledikleri tutumlardan ivedilikle vazgeçerler ve eski kalitelerini yakalayabilirler.

Hasan 132 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sayın Hasan T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OSZ-653-42914 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön