19 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Yanıltmacası...

150 TL hediye çeki kazanacağıma dair aldatılarak, Hepsiburada.com' dan alışveriş yaptım. Gerçek sonradan çıktı; Kazanılan çeki 3 aya böldüler ve her ay 200 TL üzeri alışveriş yaparsam kullanabileceğimi söylediler. Çeki kullanmak için alışveriş yapmaya zorlanmam ve bunu sonradan öğrenmem doğrumu sizce!

Toplumun temelini oluşturan güven duygusunu bu tür şeylerle ile sarsıp, güvensizlik oluşturmaya hakkınız yok.
Çekte, kandırarak aldığınız parada sizin olsun. Hepsiburada.com resmi sitenize yazdığım 01-08-2015 tarihli bıu-354-57107 no.lu şikayetimi dikkate alarak cevap verme nezaketini gösterin yeter.
S** M*** Mahalle esnaflarımızdan özür dilerim.

H.özgür 421 Okunma

Cevaplar

  • H.özgür19 Ağustos 2015

    Sayın Arkadaşlar, 20 gündür cevap beklediğim şikayet mailime, şikayet var sitesine yazmamın üzerinden 1 saat sonra cevap geldi. Demek ki şikayet var sitesi olmasa, müşteriyi hiçe sayıp kulaklarının üzerine yatacaklar Hepsiburada cılar. Parayı kasaya koydular ya, gerisi önemli değil. Sonuç; sanal marketlerden alışverişe bir son verip, mahalle esnafından yüz-yüze, göz-göze, kıran-kırana pazarlıkla, atadan kalma yöntemlerle alışverişe devam. Gözüm açıldı! Şikayetvar.com yetkililerine teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın H. Özgür Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BIU-354-57107 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön