26 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Hediye Çeki Yanıltmacası.

Hepsiburada.com dan 1500 tl ye bir bilgisayar aldım. 150 tl hediye çeki var yazıyordu bilgisayar 1350 gelir diye aldım. Belirtilen tarihlerde hediye çekini kullanmak için alışveriş yapmak istediğimde bu 150 tl lik hediye çekini kullanabilmem için 300 tl lik alışveriş yapmam gerektiği uyarısıyla karşılaştım.

Müşteri hizmetleri ayrıntılarda 300 tl lik alışveriş yapmam gerektiği yazıyordu gibilerinden birşeyler söyledi. He he dedim geçtim. Mecbur gerek piyasa fiyatlarından daha pahalı gerek daha ucuz ürünler bulup 300 TL' lik alışveriş yaptım. Toplamda 1650 tl cebimden uçtu gitti. Kendimi yanıltılmış hissediyorum.

Bahattin 378 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Sayın Bahattin S, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NYT-206-48943 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön