18 Mart 2013

Hepsiburada.com Hediye Çeki Tanımlanmadı!

Belirtilen siparişin karşılığı ilgili firmaya 26.02.2013 tarihinde Vakıfbank kredi kartımdan 504 tl ödeme yaptım.Bu ödeme karşılığında 100 tl hediye çeki verilmesi gerekirken ilgili firma bu kampanya kamsamında hediye çeklerimin ödemesini yapmamıştır.

Davut 40 Okunma

Cevaplar

  • Davut 19 Nisan 2013

    sorununuz çözüme ulaştırlmıştır diye cevap yazıyorlar.tüm bilgi ve belgeleri hesabımdan 12 taksitli çekilen 504.00 tl'yi tüketicinin korunması genel müdürlüğüne gönderdim.şuan konu hakkında inceleme yapılmaktadır.sonuç geldiğinde buradan duyurulacaktır.

  • Davut 21 Mart 2013

    hepsi burada d market şirketinden önce 26. 02. 2013 tarihinde 504 tl alışveriş yaptım . bu alışveriş karşılığı 100 tl hediye çeki verilecekti. vermediler. gerekçeleri ise sipariş değişikliğiymiş ama hesabımdan 504 tl hepsi burada'ya aktarıldı. konu şuan yarğıya taşındı. sonuçlandığında buradan paylaşacağım. tüm tüketicilerin dikkatli olmasını buradan duyurmak istiyorum. mart ayında yapılan başka bir hediye çeki kampanyası için yine 5oo tl harcama yaptım. yine sipariş değişikliği yapınca bu kez uyandılar değişiklik tutarını kredi kartıma iade ettiler sadece piyango bileti ve hediye çeki vermemek için halkımızın dikkatli olmasını diliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Davut Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön