20 Haziran 2014

Hepsiburada.com Hediye Çeki Sorunu.

Hepsiburada.com'dan 100 TL hediye çekim için alışveriş yaptım ve bir ürünümü temin edemediler ve siparişimden 13 gün sonra ürünü iptal ettiler. 100 TL hediye çekini aldığım 5 ürüne dağıtmışlar. Bir baktım benim hediye çekimi iade etmemişler. Sanki temin edememek benim hatammış gibi.

Sonra mailleştik 13 TL'lik hediye çeki verdiler ama 7 günde kullanmak zorundasınız dediler. Bende benim suçum yok neden ben sizden 7 gün içinde alışveriş yapmaya zorluyorsunuz süresiz yapın benim bu işte hiç suçum yok diye yazdım. Hediye çekinin süresi bu ay sonunda bittiği için böyle yapıyorlarmış.

Baran 116 Okunma

Cevaplar

  • Baran31 Ocak 2016

    Bu mesajdan sonra Hepsiburada üyeliğimi iptal ettim... Bu şekilde çalışanlarla işim olmaz...

  • Baran20 Haziran 2014

    herkese standart cevap ama bir arpa boyu yol alınmıyor. kontrol edin kaç şikayet var kaçı şikayetini geri almış??????????????

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Haziran 2014

    Sayın Baran T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ONB-892-80548 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön