03 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Hediye Çeki Problemi...

Bahar kampanyası adı altında hediye çeki veriliyor. Ürünlerin satın alna sayfasında bu hediye çeki bir ikon şeklinde gözüküyor. Ama kampanya biteli iki gün olmuş, bunu da başka bir sayfada görebiliyorsunuz. Şikayet oluşturduğumda sistemsel hata yapacak bir şey yok diyorlar. Biri de size bir sistemsel hata yapsa nasıl olur? Bir beklentim yok. Yaptığının arkasında durmayan bir firma. 2 alıveriş yaptım ikisinde de problem ama sonuç sistemsel hata , başka cevap yok.

Tayfun 101 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 08 Mayıs 2016

    Şikayet sonucu bir mail attılar. Yardımcı olamayacaklarını ve sistemsel bir hata olduğunu yazmışlar. Yani sorun çözüldü mü şimdi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Sayın Tayfun Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZXB-414-82705 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön