Hepsiburada.com Hediye Çeki Problemi...

Tayfun O. |

Bahar kampanyası adı altında hediye çeki veriliyor. Ürünlerin satın alna sayfasında bu hediye çeki bir ikon şeklinde gözüküyor. Ama kampanya biteli iki gün olmuş, bunu da başka bir sayfada görebiliyorsunuz. Şikayet oluşturduğumda sistemsel hata yapacak bir şey yok diyorlar. Biri de size bir sistemsel hata yapsa nasıl olur? Bir beklentim yok. Yaptığının arkasında durmayan bir firma. 2 alıveriş yaptım ikisinde de problem ama sonuç sistemsel hata , başka cevap yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun O.
  08 Mayıs
  20:02

  Şikayet sonucu bir mail attılar. Yardımcı olamayacaklarını ve sistemsel bir hata olduğunu yazmışlar. Yani sorun çözüldü mü şimdi.

 • 03 Mayıs
  14:29

  Sayın Tayfun Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZXB-414-82705 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri