19 Haziran 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Kullandırılmıyor!

65177890 no.lu siparişim ile kazandığım 18-25 Haziranda kullanılmak üzere tanımlanan hediye çekimi LG g2, 32 GB telefon almak istediğimde çekin kullanımına izin verilmiyor. 18.06.2015 - 12:35'te müşteri temsilcisiyle yaptığım telefon görüşmesinde satıcı firmadan alınan ürünlerde çek kullandırılamadığı söylendi. Ancak alışverişimin ve çek kullanım koşullarının hiçbir yerinde bu koşuldan bahsedilmiyor.

Sonradan kampanya koşullarında değişikliğe gidilmesi her zaman alışveriş yaptığım ve güvendiğim Hepsiburada'ya yakışmadı. Almak istediğim telefon için hediye çekimin kullanıma açılmasını talep ediyorum.

Mehmet 112 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Haziran 2015

    Sayın Mehmet K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZVA-653-83613 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön