09 Kasım 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Kullanamama!

Bu alışveriş sitesinden almış olduğum televizyondan kazandığım hediye çekimi kullanmak istiyorum. Sistem sorun veriyor. Doğru şifre girdiğim halde yanlış diyor. Şifremi unuttum bölümüne girip yeni şifre istediğimde de bu sefer hata verip şifre yenilemiyor. Müşteri hizmetlerini mail atın dediler sitede müşteri hizmetlerinin mail adresi yazılmamış. Hediye çeklerinin kullanılmaması için yaptıklarını bile düşünüyorum. Televizyondan yarın kargoda diye satıp 6 gün sonra teslim ediyorlar. Hediye çeklerimin yanmasından korkuyorum. Üstelikte süreli yalnızca iki gün. Alışveriş yapmadan önce bir düşünün derim. Çok sorun çıkarıyorlar. Sonrada 20 TL hediye çekleriyle özür diliyorlar.

Okay 50 Okunma

Cevaplar

  • Okay15 Kasım 2015

    Ben mail adrsim ve şifrem doğru olduğu halde hata veriyor sisteme giremiyorum diyorum onlar hediye çekinin süresinin uzatıyor. Kardeşim sisteminize giremiyorum Hata veriyor. Hediye çekinin kulladırmamak için yapmış olduğununz bir oyun falan mı Bu?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın Okay E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WWD-296-60804 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön