Hepsiburada.com Hediye Çeki Konusunda Yanıltıldım

Aslıhan B. |

22 Ocak tarihinde hepsiburada.com'dan 'Facebook'taki başarımızı 1.000 TL hediye çeki ile kutluyoruz!‏' başlıklı bir mail aldım. Kampanyaya göre alışveriş yapan her 100.000. üyeye 1.000 TL değerinde hediye çeki verilecek ve 'kazanan listesi 7 Şubat 2014'te e-posta ile üyelere gönderilecektir' ibaresi vardı. Kampanyaya katılmama ve üyeleri olmama rağmen bana çekiliş sonucu gelmedi. Siteye sorduğumda 'İlgili kampanyadan hediye kazanan kişilere mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme yapılmayan müşterilere kazanım hakkı bulunmamaktadır' yanıtı aldım.

Çekişilin gerçekten yapıldığına ve ortada kazanan birileri olduğuna nasıl emin olacağız? Bu tarz çekilişler şeffaf olmalı. Yanıltıldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslıhan B.
  04 Mart
  15:33

  Hiçbir şey anlayamadım yanıtınızdan. Çekiliş yapıldığına dair bir ispat görmek istiyorum. Bu çekilişinize katılmış biri olarak en doğal hakkım!

 • 04 Mart
  15:18

  Sayın Aslıhan B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LSO-170-22004 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri