Hepsiburada.com Hediye Çeki Aldım Pişmanım!

Ece A. |

14 Mart tarihinde şirketi çalışanımızı ödüllendirmek üzere şahsi kredi kartımla sipariş nosu 82159283 olan bir hediye çeki aldım. Hediye kartını kendisinin adresine yönlendirdim ancak bu hediye kartının arkadaşın hesabında görmesi sisteminizdeki teknik bir aksaklık nedeniyle neredeyse 1 haftayı buldu.

25 Martta kendisi 64683770 no’lu siparişi verdi. Söz konusu sipariş 2 parçadan oluşuyordu, ilk parça eline ulaşmasına rağmen diğer ürün tedarik edilemediği için iptal etmek durumunda kaldı.

İkinci parça iptal edildikten sonra nasıl bir muhasebe yapıldıysa kendisinin hesabına sadece kargo tutarı hediye çeki olarak tanımlandı. Faturalara acilen ihtiyacımız var!

Etiketler :

Fatura/Belgeler Hediye Çeki / Kupon Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece A.
  25 Nisan
  14:28

  Merhaba söz konusu şikayetimle ilgili olarak 25 Nisan tarihine kadar hiçbir dönüş yapılmamıştır. Bu nedenle Kadıköy Kaymakamlığı Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti'ne durumu ilettim. Dosya numarası 1338'dir.
  329.90 TL için bana yaşattığınız maduriyeti başkalarının yaşamaması için her türlü girişimde bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

 • 16 Nisan
  14:46

  Sayın Ece A,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx