26 Ocak 2016

Hepsiburada.com Hediye Çeki!

23.01.2016 tarihinde fsgo*** 6 kodlu 30 TL hediye çekini tarafıma tanımlayan ve mesajla bunu bildiren Hepsiburada.com çeki kullandırmadan geri aldı, müşteri ilişkileri arayıp şikayetimi dile getirmeme rağmen yardımcı olunmadı lütfen bir daha çek filan yollamayın sizden bir şey isteyen olmadığı halde gönderiyorsunuz kullanmaya gelince de kullanamıyoruz.

Neslihan 20 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ocak 2016

    Sayın Neslihan M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HQL-154-84653 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Neslihan26 Ocak 2016

    Hayatımda böyle rezalet görmedim; Yaşanan teknik bir durum nedeni ile... [email protected] .Com mail adresi üzerinden tanımlı üyeliğinize mükerrer çek tanımlaması yapılmıştır. Üyeliğinizde şuanda aktif durumda olan çekiniz boqj438796 kodlu çek olup, ilgili çekinizi 26.01.2016 tarihine kadar 50 TL üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz. Mükerrer tanımlanmış olan fsgo716236 No.lu çekiniz geçersiz duruma getirilmiş olup, tekrar aktivasyonu yapılamayacaktır. Yaşanan durumdan kaynaklı siz değerli müşterimizden özür diler, göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön