Hepsiburada.com Hayal Satıyorlar!

İlban K. |

Hepsiburada.com'dan okula giden çocuk için acil olduğunu belirtip melodika siparişi verdim. 4 gün geçti ne gelen var ne giden. Firmayı aradım fakat ellerinde ürün olmadığı için 10 gün sonra tedarik edeceklerini söylediler. Aldığım cevap karşısında şaşkına döndüm. Bunun üzerine paramın iadesini istedim bunun da mümkün olmadığını parayı geriye veremeyeceklerini belirttiler.

Şimdi soruyorum Hepsiburada.com elinizde olmayan ürün yerine nereye kadar hayal satıp vatandaşı mağdur edeceksiniz, bu gücü kudreti kimden kimlerden alıyorsunuz.
Avukatımla görüştüm hemen firmaya karşı noterden zabıt tutturup protesto çekmemi ve paramın iadesi için mahkemeye baş vurmamı istedi. Yazıklar olsun size!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlban K.
  27 Ekim
  23:56

  İşin kötüsü firmayla ilgili muhatap yok. Ne bir mail adresi ne bir canlı yardım maalesef Hepsiburada com sadece hayal satmadığı gibi yavaş yavaş kaçıyor sanki, ben hala paramı alamadım. Utanmadan bir de kolay iade yazmışlar her sayfasına:)

 • İlban K.
  24 Ekim
  13:50

  10 Ekim'de verdiğim siparişin 24 Ekimde teslim edildiği gibi garip bir mesaj aldım Hepsiburada com dan olay tam bir karmaşa içerisinde ben sipariş almadım arkadaşlar sadece paket açılmadan geri iadesini istedim hala bekliyorum ortada bir şey yok

 • İlban K.
  24 Ekim
  13:42

  Aradan geçen 10 gün içerisinde Hepsiburada com hala paranın iadesini yapmadı. Bu firmadan ya da Doğan grubundan para almanın çok zor olduğu söylenirdi inanmazdım yaşadım ve gördüm hala paramı ödemediler merakla bekliyorum.

 • 15 Ekim
  14:06

  Sayın İlban K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HHE-258-91020 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri