11 Şubat 2016

Hepsiburada.com Havalem Onaylanmıyor..

09/02/2016 tarihinde yaptığım alışveriş sonucu gereken tutarı havale ettim. Sipariş numarasını yazmadığım gerekçesiyle benden dekontu mail atmam istendi ve attım daha sonra 3 saat içinde işlemin gerçekleşeceğini söylediler. 3 saat sonra bu işlemin 24 saat olduğunu ve 24 saat sonrada ortalama 48 saat olduğunu söylediler. Ürün aynı gün kargoya verilecekti ama halen havale onayı için bekliyorum.

Sait 15 Okunma

Cevaplar

 • Sait 11 Şubat 2016

  Havalemin üzerinden 48 saat geçmesine rağmen halen onaylanmadı.

 • Sait 11 Şubat 2016

  Sizin gibi bir siteye böyle bir şeyin yakışmadığını ve size olan güvenimizin kırıldığını bildirdikten sonra bu sürecin işleyişinin çok yavaş ve elle tutulur bir ilerleme olmadığını tarafınıza iletmek istiyorum. Burada alıcıyı mağdur ediyor durumdasınız. Gerekli ilerlemelerin yapılması için daha ne yapmamız lazım bilmiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2016

  Sayın Sait G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LLW-750-63528 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Sait 11 Şubat 2016

  Şipariş numaram 54439010

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2016

  Sayın Sait G. Sipariş numaranızı iletmeniz durumunda yardımcı olacağız. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Sait 11 Şubat 2016

  Sipariş numaramı ve dekontu [email protected] adresine 2 gün önce attım, bir gün önce de müşteri temsilci mesajlarında istediğiniz bilgileri tarafınıza ilettim ama herhangi bir gelişme sağlanmadı.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2016

  Sayın Sait G. Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön