Hepsiburada.com Havalem Onaylanmıyor..

Sait G. |

09/02/2016 tarihinde yaptığım alışveriş sonucu gereken tutarı havale ettim. Sipariş numarasını yazmadığım gerekçesiyle benden dekontu mail atmam istendi ve attım daha sonra 3 saat içinde işlemin gerçekleşeceğini söylediler. 3 saat sonra bu işlemin 24 saat olduğunu ve 24 saat sonrada ortalama 48 saat olduğunu söylediler. Ürün aynı gün kargoya verilecekti ama halen havale onayı için bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sait G.
  11 Şubat
  15:05

  Havalemin üzerinden 48 saat geçmesine rağmen halen onaylanmadı.

 • Sait G.
  11 Şubat
  13:54

  Sizin gibi bir siteye böyle bir şeyin yakışmadığını ve size olan güvenimizin kırıldığını bildirdikten sonra bu sürecin işleyişinin çok yavaş ve elle tutulur bir ilerleme olmadığını tarafınıza iletmek istiyorum. Burada alıcıyı mağdur ediyor durumdasınız. Gerekli ilerlemelerin yapılması için daha ne yapmamız lazım bilmiyorum.

 • 11 Şubat
  13:12

  Sayın Sait G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LLW-750-63528 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Sait G.
  11 Şubat
  13:03

  Şipariş numaram 54439010

 • 11 Şubat
  12:59

  Sayın Sait G.

  Sipariş numaranızı iletmeniz durumunda yardımcı olacağız.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Sait G.
  11 Şubat
  12:57

  Sipariş numaramı ve dekontu havaleodeme@hepsiburada.com adresine 2 gün önce attım, bir gün önce de müşteri temsilci mesajlarında istediğiniz bilgileri tarafınıza ilettim ama herhangi bir gelişme sağlanmadı.

 • 11 Şubat
  12:30

  Sayın Sait G.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri