Hepsiburada.com Hatalı Ürün ve Düşük Performans!

Eren K. |

1 hafta önce Philips at770 marka traş makinesi aldım. Makine cildimi aşırı derecede tahriş ediyor ve sakallarımı kesmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise kişisel bakım ürünü olduğundan iade kabul edilmediği söylendi. Bak sen şu işe! Hem doğru düzgün çalışmayan ve yüzümü mahveden makineyi bana satacaksınız hem de kişisel bakım ürünü kategorisine sığınarak iade almayacaksınız.

Ürünlerimiz kontrol edilip gönderilmektedir denmesi de cabası. Traş makinesi nasıl kontrol edeceksiniz ki? Kendi sakalınızı kesip onayladıktan sonra mı bana göndereceksiniz? Ben bu ürünü iade etmek istiyorum, değişim falan da kabul etmiyorum. Eğer beni bu gün olduğu gibi mağdur edecekseniz hakkımı yasal yollarda aramaya başlayacağım.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren K.
  28 Haziran
  20:51

  Ben daha ürünü kargoya vermeden bu mesaj geldi. Sözde arıza tespiti yapacaktınız bu ne demek oluyor açıklama bekliyorum.
  Mesaj: Değerli Müşterimiz,

  76417981 numaralı siparişinizde bulunan Philips Aquatouch at770/20 Islak-Kuru Tıraş Makinesi isimli ürün kullanılmış olması sebebiyle iade koşullarına uygun bulunmamıştır. İade olarak gönderdiğiniz ürün satıcı firmamız tarafından adresinize Yurtiçi Kargo ile tekrar gönderilecektir.

  Sitemiz üzerinde iade koşulları yer almaktadır. İade koşullarını http://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail. Aspx? İd=20 link üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Hepsiburada.com
  Müşteri Hizmet

 • 27 Haziran
  14:26

  Sayın Eren K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZRZ-776-29792 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri