Hepsiburada.com Hatalı Ürün Kabul Edilmiyor.

Erol K. |

441**28 no.lu siparişimde suntalamdan yapılma demonte şekilde dolap sipariş ettim.
Dolab geldi kurulumunu yaptım, lakin açıklamalarda ki gibi denilen ölçülerde çıkmadı. Geri göndermek istiyorum ama kurulum yapıldığı için kabul etmiyorlar. Ölçülerinin yanlış olduğunu nereden bilebilirdim? Ne kutuda, ne faturada, ne de kurulum şemasında ölçüler aslını yansıtacak şekilde yazmıyor.

Ürünü sökerken zarar gelebileceğini, çünkü kurulumunda çivi ve vidalar olduğunu bunları sökerken deformeler ve zarar oluşabileceğini belirttiğimiz için kabul edilmiyor. Sanırım Tüketici Hakem Heyeti'ne kadar gidecek bu iş. Ayrıca müşteri hizmetleri tam 8 gündür net bir şey demiyor. Bekleyin diyor ya da o şekilde kabul edemeyiz diyor.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol K.
  12 Ekim
  14:32

  Hesabın bölümünden sorularıma cevap verilmiyor.
  Yardımcı olan yok
  Telefon beklemekteyim
  Ben aradığımda iletiyoruz diyerek telefonlar kapatılıyor
  Yardım bekliyorum

 • 12 Ekim
  14:23

  Sayın Erol K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MHH-463-78168 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri