18 Mart 2013

Hepsiburada.com Hatalı Ürün Gönderimi Ve Kampanyalar!

Nesine.com'dan milli piyango kampanyası + 100 TL lik hediye çeki kampanyasına katılmak için 515 TL lik alışveriş yapmıştım. Fakat sipariş verdiğim bir ürünün (Pentium Oto Alarm + Merkezi Kilit Ekonomik Set 999803) yanlış gelmesi sebebiyle ürünü "değişim için" geri yolladım. Fakat iade gibi işlem yapılıp bana çek hazırlanmış. Para iadesini henüz almadım.

Gerek çağrı merkezine, gerekse soru sorarak bu durumu anlatma çalıştım fakat bir sonuç elde edemedim.

Size sorum şu: Benim 515 TL lik yaptığım harcamada sizin tarafınızdan yapılan bu hata (yanlış ürün gönderimi) sebebiyle Nesine.com'dan milli piyango kampanyası + 100 TL lik hediye çeki kampanyasına katılımım etkilenir mi?

Abdullah 76 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Abdullah A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön