31 Ekim 2016

Hepsiburada.com Hatalı Ürün Gönderimi ve Gönderilmeyen Parçalar.

Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi ile yarı montajlı haldeki hatayı anlatan fotoğrafları ekleyerek hasarliurü[email protected]'a 7 Ekim'de mail attım. 1 hafta sonra tedarikçi firma ile iletişime geçtiklerini belirttiler. Her talebe 48 saatte dönülür diyorlar ancak defalarca üzerine mail atmama ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen 24 gündür bir sonuç alamadım. Geçtiğimiz hafta müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve parçaların hafta içinde gönderiminin yapılacağını belirtti. Cuma gününe doğru tekrar aradım ve bu sefer müşteri hizmetleri bana hala tedarikçiden bilgi beklediğini söyledi. Yani parçaların gönderiminin yapılacağı ile ilgili bir şey göremediğini belirtti. Defalarca konuyu başka birimlerine aktardılar. 7 yıllık Hepsiburada.com müşterisiyim ancak böyle bir sorumsuzluk görmedim. Mağduriyetimi nasıl giderecekler bilmiyorum. Parçaları 1 ay sonra gönderince, işlerini yapmış mı olacaklar?

Caner 189 Okunma

Cevaplar

  • Caner28 Kasım 2016

    Ürünler 1,5 ay sonra tedarikçi tarafından gönderildi, teyit etmek için bile Hepsiburada'dan aramadılar. Müşteri memnuniyeti sıfır. 1,5 ay mağdur oldum ve bunun karşılığında hiç bir şey yapmadılar.

  • Caner14 Kasım 2016

    Üzerinden 2 hafta daha geçti, hala bir geri dönüş yok. Toplamda 1,5 aydır sizden parça bekliyorum. Ürünün iadesini istiyorum. Parçaları da göndermiyorum, eğer isteniyorsa ekip gönderilir demonte edilip teslim alınabilir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Caner Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZX-929-96266 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön