12 Kasım 2013

Hepsiburada.com Hatalı Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan Diadora Eşofman Tk. XXL eşofman takımı aldım. Ürün açıklamasında paçaların fermuarlı olduğu yazılı. Ama fermuar falan yok. Eşofmanın boy, göğüs, bel ölçüleri açıklamada yoktu. Hele ki eşofmanın slim fit olduğunu hiç tahmin etmedim. 2.00 m. ve 70 kg. ağırlığında iseniz bu ürünü sipariş edin.

Yoksa benim bildirdiğim arızadan farlı olarak, Hepsiburada.com personeli, bildirilen arıza "beklediği gibi çıkmadığı için iade" diyerek teslim alıyor.

Daha öncede hatalı bilgi ve görseli ile uyuşmayan ürünü değiştirme talep ettiğimde doğru ürün gönderildiğini yazıp değiştirme yerine iade kabul ettiler. Bunlar çok aşağılayıcı. Teslim alan personel hiç kendi sitelerindeki açıklamaları ve ürünü kontrol etmiyor.

M. 50 Okunma

Cevaplar

  • M.13 Kasım 2013

    Şikayetimi doğru değerlendirirlerse bence sorun kalmaz. Piyasadaki çoğu firmadan daha dürüst satıcı olduklarından yinede alışveriş yapmakta bir sorun görmüyorum. Saygılarımla...

  • M.13 Kasım 2013

    Şikayetimin asıl sebebi değişim yapmak değildi, kendileri sorunu bu şekilde yorumlamışlar. Konu ürün açıklamasında eksik bilgi verilmesi ayrıca açıklamada yazan özelliğin üründe olmaması sebebiyle iade veya değişim idi. Ama arıza sebebine "istediğim gibi çıkmadığını" yazarak beni haksız göstermeleri. Bana lütfetmişler gibi haksız olduğum halde iade almışlar iması. O cümleden ben böyle anlarım. Eğer bir sebep yazılacaksa benim cümlemi yazacaklardı benim ağzımdan kendi cümlelerini değil. Kızdığım ve şikayetçi olduğum konu bu.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sayın M. Ahmet S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön