19 Mart 2013

Hepsiburada.com Hatalı Teslim Edilen Ürün!

10. 03. 2013 tarihindde http://www. hepsiburada. com adresinden sipariş verdiğim Bresser Scala 3x27 Tiyatro Dürbünü 12. 03. 2013 tarihinde adresime teslim edildi, ancak fatura yukarıda belirttiğim ürün için kesilmiş olmasına rağmen bana teslim edilen ürün farklı bir üründü. konuyu http://www. hepsiburada. com ile paylaştım, iade için için bana bildirdikleri prosedürü izledim ancak bu işlemleri 12. 03. 2013 tarihinde yapmış olmama rağmen bana henüz bir kod gelmedi.

Sayfanın altında yer alan açıklamaya uygun olarak ürünü firmaya iade ettim ancak kendilerinden "bunu bize niye gönderdiniz" diye azar işittim. Benim için çok önemli olan bir ürünü maalesef bugüne kadar istediğim gibi teslim alamadım.

Hanife 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Hanife Meral A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön