Hepsiburada.com Hatalar Zinciri!

Yalçın T. |

Kayıtlı teslim adresim doğru olmasına rağmen kargom bir önceki eski adresime gönderiliyor. Hem Hepsiburada.com ve Yurtiçi Kargo'yu mail ile uyarıyorum ama ilgilenen yok. Eski adresime giden kurye beni telefonla arıyor, ben ona paketteki satıcı firmanın adres etiketine bakmasını söylüyorum yapılan hatayı anlayıp tamam Kavacık'a yönlendiriyoruz diyor. Kargo gele gele Beykoz'a gelip güya teslimat ta da beni bulamadıklarını belirtip kargoyu Beykoz'dan teslim almamı belirtiyorlar.

Altıncı günde bunları yazıyor ve bu hatalardan sonra ürünü kabul etmiyorum iade etmek istiyorum. Fakat ne mümkün ki Hepsiburada.com sitesinden iade formu doldurmak. İade butonuna tıkladığımda aynı yere dönüyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  12:07

  Sayın Yalçın T.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan YKG-844-21586 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Yalçın T.
  27 Ağustos
  11:23

  Hepsiburada.com un da tedarikçilerle çalışıp problemde aradan çekildiğini bilseydim hiç alışveriş yapmazdım.

 • Yalçın T.
  26 Ağustos
  18:25

  Bana verilen cevapta "için 107187509460 gönderi numarasını teslim almadan iade olarak geri gönderilmesini talep etmeniz yeterli olacaktır. " diyor ama ürün bana gelmedi ve gelmeyecek yurtiçi kargonun alakasız bir şubesine gönderilen kargo orada bekliyor. Kısaca göndermeme imkan yok. Hepsiburada.com mantığı ile bu ürünü iade etmem mümkün görünmüyor.

 • 26 Ağustos
  16:28

  Sayın Yalçın T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YKG-844-21586 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri