11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Hasarlü Ürünü İade Almıyorlar!

13.04.2013 tarihinde verdiğim 64999990 nolu siparişim içerisindeki Eminçelik Aspiratörü Kargo firması kapıya bırakmış ben teslim almadım. Bu nedenle kargo yetkilisi yanında kontrol edemedim. Ürün hasarlı çıktı.İade talep edip ürünü gönderdim ancak servis formu olmadığı için kargoyu almadılar.

25.04.2013 tarihinden beri defalarca tel görüşmesi ve sistem üzerinden mesajlaşma şeklinde iletişim kurdum. Ürünü gönderin alalım dediler. Tekrar gönderdim yine almadılar.

Sistem üzerindeki msjlar da ve tel görüşmelerimde Kısa sürede ürününüz ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. deniyor ama sonuç yok. Başvurularımı sonuca ulaştırmadan sistemden kapatıyorlar.Hasarlı ürünü alın paramı verin.

Osman 96 Okunma

Cevaplar

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı05 Haziran 2013

  Sonucu açıklayım. Firmanın elamanlarının birbirinden haberi yok. Çok kopuklar. En son yetkili servis formu ile birlikte ürünü gönderdim bu seferde söz konusu formu mail olarak göndermemi istediler. Zaten form sizde ürün sizde daha ne maili derken sonunda ürünü benden teslim alıp paramı iade ettiler. Sanırım fazla büyüme firmaya hantallık getirmiş. Sorunumun çözümüne katkısından dolayı şikayetvar a teşekkürler.

 • Osman 19 Mayıs 2013

  Sorunum hala çözülmüş değil. Teknik servis formu ile birlikte ürünü iade etmem gerektiğini söylediler. Bende yetkili teknik servisten ürün hasarlı diye form alıp ürün ile birlikte gönderdim. Sözkonusu ürün ve teknik servis formunu kargodan teslim almıyorlar. Acaba şimdi ne bahane üretecekler. Merak ile bekliyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Yunus G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Yunus G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön