09 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hasarlı Ürünü Yollamadı!

29.07.2013 tarihinde sipariş ettiğim ürün 31.07.2013 tarihinde Yurtiçi Kargo ile geldi. Fakat ürünün hasarlı olması nedeni ile Kargo Yetkilisi tarafından Hasar Tespit Tutanağı tutuldu ve ürün geri yollandı. Aradan 40 gün geçmesine rağmen halen ürün teslim edilmedi. Minimum 10 kez aradım ama ilgilenen yok. En son ücretini iade edin dedim, yine ilgilenen yok.

Beni çıldırtmayı başaran Hepsiburada'yı buradan tebrik ediyorum. 2004 yılından beri yılda birkaç defa siparişte bulunduğum bu site artık benim için bitmiştir. Sipariş ettiğim ürünü de istemiyorum. Bana ücreti iade etmelerini bekliyorum. Bakalım, ilgilenen olacak mı?

Yücel 36 Okunma

Cevaplar

  • Yücel12 Eylül 2013

    Maalesef bu şirket tüm inandırıcılığını yitirmiştir.

  • Yücel11 Eylül 2013

    Ertesi gün ücreti iade edeceklerini belirten bir SMS aldım. Kredi kartı ekstremde görmeden inanmam buna. Maalesef Hepsibuarad.com benim için inadırıcılığını yitirmiştir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yücel Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön