Hepsiburada.com Hasarlı Ürünü Kabul Etmiyor.

Çetin U. |

Hepsiburada.com' dan sipariş ederek aldım ürün kargoya verildikten 1 hafta sonra elime geçti. Yani kargo şirketinin elinde yaklaşık 7 gün kaldı. Bu aşamada mı , yoksa kargoya verilmeden önce mi bilmiyorum ancak ürünün alt kısmı muhtemelen ezilme neticesinde ürün gövdesinin içine geçmiş olarak geldi.

Kargoyu getiren benden teslim aldığıma dair imza bile almadan paketi bırakıp gitti. Paketi açtığımda ürünün hasarlı olduğunu görüp Hepsiburada.com 'a mail attım. Bana ürünü iade etmemi istediler. Ancak iade etmek istediğimde sistem otomatik olarak bana aşağıdaki cevabı verdi." Üzgünüz, ürününüz için tutanak yada servis raporunuz olmadığı için herhangi bir işlem yapamıyoruz. "

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  14:36

  Sayın Çetin U,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IQD-122-58388 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri