Hepsiburada.com Hasarlı Ürünü İade Almadı!

Serdar D. |

30.09.2016 tarihinde ben iş yerinde değilken danışmaya teslim edilen UFO marka ısıtıcının paketini evime götürüp açtım ve ürünün kırık olduğunu gördüm. Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde tutanak tutturmadığım için yapacak bir şey olmadığını üzgün olduklarını belirttiler. Lütfen bir yetkili bana bilgi verebilir mi? Tarafıma teslim edilmeyen ürüne nasıl tutanak tutturabilirdim?

Yıllardır birçok alışveriş yaptığım, sayısız ürün aldığım ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğuna inandığım bu kurumun en azından konuyla ilgili bir inceleme başlatmasını beklerdim. Hem kargo paketim bir başkasına teslim ediliyor hem de tutanaksız iade olmaz deniliyor. Müşterilerinize verdiğiniz değerin bu olduğuna inanmak istemiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar D.
  01 Ekim
  15:41

  Ben Hepsiburada ya guvenelerek bir urun alıyorum ama siz en ufak sorunda satıcı ya da kargo firmasiyla gorusun diyorsunuz. üstelik teslimi sahsima yapilmamis bir urun için de tutanak tutulmadigi için suclu duruma dusuruluyorum. Her seferinde basmakalip cevaplarla dönüş yapiyorsunuz sorunumun giderilmesi için en ufak bir caba gosterilmiyor. Bu şekilde devam ederseniz daha çok müşteri kaybedeceksiniz.

 • 01 Ekim
  15:03

  Sayın Serdar D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNS-762-22134 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri