Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Sıkıntısı.

Bahadir A. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum fluval 406 akvaryum dış filitre işim dolayısıyla teslimatı alamayacağım için komşu esnafa yönlendirmemle teslim alınmış gelen ürün açıldığında bir parçasının kırık olduğu tespit edilmiştir. Durum firmaya bildirilmiş verilen kargo takip numarası ile satıcı firmaya geri gönderilmesi firmaca istenilmiştir. Geri gönderilen ürün 2 hafta sonra aynı şekilde kırık olarak tekrar komşu esnafın adresine kargo edilmiştir. Hepsiburada.com ile geçilen irtibat neticesinde ürünün tekrar satıcı firmaya geri göndermem istenilmiş ve ürün tekrar iade edilmiştir. Ben ücret iadesi veya hasarsız bir ürün gelecek diye beklerken bir gün sonra gelen mesajda kargo hasar tespit tutanağı olmadığı bahanesi ile ürünün tarafıma geri gönderileceği mesajı gelmiştir. Komşu esnaf gelen kargo görevlisine ürünü teslim alırken açılmasını ilettiğini açmadan gittiğini belirtmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  11:30

  Sayın Bahadır A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GXL-197-37268 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri