Haşim Ö. Teşekkür Mesajı

Bizi hicbirsekil yardımcı olmayan Samsung servisten kurtardığınız ve mağdur etmediginiz için tesekkür ederiz Hepsiburada.com

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün, İlgisiz Firma!

Haşim Ö. |

28 Mayıs 2015 Perşembe günü Samsung TV aldım. 30 Mayıs'ta teslim edildi. Paketin her yerini inceledim. Koli hasarsız olduğundan teslim aldım ve hemen servisi aradım. Pazartesi günü servis geldi kardeşim ilgilendi.

Ambalajı tamamen açmışlar kurulumu sırasında TV'nin sağ tarafında darbe tespit etmişler. Daha sonra açtıkları ve yırttıkları kolide çift bant olduğunu rapor etmişler. Bu rapor doğrultusunda hiçbir şekilde Hepsiburada.com ürünü kabul etmiyor.

Ben nasıl bilebilirim üzerinde ince bir bant olduğunu. Aradığımızda biz bir şey yapamıyoruz diyorlar. Servisle bizi baş başa bırakıyorlar. Ürünün nereden nasıl geldiğini, hangi firmadan aldıklarını bilmiyoruz. Biz Hepsiburada.com'a güvenip alıyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haşim Ö.
  11 Haziran
  13:27

  çok hızlı dönüsünüz ve çözüm odaklı yaklasımınız için çok teşekkür ederiz. Sikayetimvar.com

 • Haşim Ö.
  11 Haziran
  13:26

  Bizi hicbirsekil yardımcı olmayan Samsung servisten kurtardığınız ve mağdur etmediginiz için tesekkür ederiz Hepsiburada.com

 • 05 Haziran
  10:37

  Sayın Haşim Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LWS-293-18610 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Haşim Ö.
  04 Haziran
  18:46

  1 hafya önce teknosa\'dan aldığım TV yi gelip kurdular ve garantilediler. demek ki biz kutuları acıp 2 gün sonra servis cagaracak kadar saf degiliz. Ürünü teslim aldığım saat belli, servisi aradıgım saat belli, ürünün fatura tarihi belli.