04 Haziran 2015

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün İlgilenen Yok!

Ürünüm hasarlı, çağrı merkezine 20'den fazla şikayet kaydı oluşturdum, hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Hepsiburada.com güvenirliğini tamamen kaybetmiştir. Üyeliğimi iptal ettim ve gelen hasarlı ürünü çöp konteynerinin kenarına bıraktım. Bundan sonra Hepsiburada.com ile hiç bir şekilde çalışmamakta kararlıyım. Çağrı merkezi dedikleri yerde oturan personel tamamen müşteriyi oyalamak için oluşturulmuş, bant kaydı gibi cevap veren ve hiçbir şekilde çözüm üretemeyen bir ekiptir.

Erkan 141 Okunma

Cevaplar

  • Erkan06 Temmuz 2015

    Hepsiburada ile herhangi bir şekilde uzlaşma sağlanamadığı, sattığı ürünün arkasında durmadığı vs.. gibi durumlardan dolayı üyelik hesabımı kapattım, hasarlı ürünleri çöpe attım, ve hiçbir şekilde Hepsiburada ile çalışmamama kararı aldım. Sonuçta bana ürünleri silah zoruyla satmıyorlar alışveriş yapıp yapmamak benim elimde olan bir durum, ancak bütün kartlarımı kapatıp hepsini yeniden çıkartmam gerekecek çünkü Hepsiburada güvenirliğini kaybetmiş bir firma ve kart bilgilerim ellerinde.

  • Erkan04 Haziran 2015

    Bu bu dediklerinizi aylardan beri hergün (Abartısız şekilde istisnasız her gün aradım ve günlük en az 3 - 4 kayıt oluşturdum.) telefondan duyuyorum. Sıkıntımız çözüm sunulmaması. Bu gün teslim edilen ürünümde hasarlı çıktı. Arttık alıştım sizinle uğraşmaktan vaz geçtim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Haziran 2015

    Sayın Erkan D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ETN-751-90041 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Aynı zamanda e-posta üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön