11 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün İadesi..

Ürün tarafıma ulaşmasından itibaren hasarı beyan edilmiş değişim veya onarımla tarafıma gönderilmesini istedim. Tarafıma gelen gönderi kodu ile gönderimi sağlayıp farklı adres çıkmasını firmaya bildirmeme rağmen 20 gündür oyalanıyorum kargom nerede bilinmiyor.

20 gündür aynı mesaj kopyalanıyor tarafıma kargo ile görüşüldü tarafımıza gönderilecek bilgisi size aktarılacak diye. Bugün karşıma geçmişler kargo yok firma ile irtibata geçin diye. Böyle bir firma anlayışı olamaz. Tüm yasal haklarımı kullanacağım bir dahada bu firmadan bir kibrit çöpü almayacağım.

Mehmet 446 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Sayın Mehmet F. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XXF-799-92050 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön