Tolga T. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim ilgi ve alaka için.

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün İade Alınmıyor.

Tolga T. |

29.10.2014 23:42'de verdiğim siparişim 04.11.2014 tarihinde 11.00 sularında elime ulaştı ve kutuyu açtığımda sipariş ettiğim kum saatin kırık olduğunu gördüm. Hepsiburada.com'a girip iade işlemlerini yapmak istedim, ancak servis tutanağı olmadan iade yapılamayacağı uyarısı çıktı ve iade işlemlerini tamamlayamadım.

11 parça ürünü tek tek kargo şubesinde kontrol etmemek mi benim hatam? Orada kontrol etseydim tutanak tutabilirdim lakin bunu yapmamın istenmesi hayatın olağan akışına zaten aykırı. İyi ki düşük meblağlı bir sipariş vermişim ki bir daha oradan alışveriş yapmayacağımı cebim yanmayarak anladım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga T.
  17 Mayıs
  23:40

  Teşekkür ederim.

 • Tolga T.
  17 Mayıs
  23:39

  Teşekkür ederim ilgi ve alaka için.

 • 05 Kasım
  09:10

  Sayın Tolga T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QFD-663-21207 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri