Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderip İade Almıyorlar...

Dila Ç. |

23.03.2016 tarihinde ürünü kargo şirketinden aldım ancak, şehir dışına çıktım ve cumartesi günü açabilsem ürünü. Ürün hasarlıydı ve tutanaksız alamayacaklarını söylediler. Kargo şirketi ise şubeden çıktıktan sonra açılan ürüne tutanak tutamayacağını söyledi. Yetkili servisi olmayan bir ürüne rapor da alamıyorum. Hasarlı ürün yollayıp iadesini almamak sizin gibi bir şirkete yakışmıyor. Ama bundan sonra bir şey almam. Yalan mı söyleyeceğim ben mi kıracağım o ürünü besbelli dün hasarlı yollanmış ama bunu kabul etmiyorsunuz. Böyle mi kurumsal oluyorsunuz? Müşteri memnuniyeti sıfır ama müşterinin parasını alalım ürün sattık mı sattık gerisi önemli değil mantısı var sizde. Tebrikler çok güzel müşteri kaybettiniz. Böyle devam edin.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dila Ç.
  08 Nisan
  15:16

  Kargo şirketi tutanak tutmamakta ısrarcı, ürünün servisi yok bu durumlara karşı esnek olmanız lazım

 • 08 Nisan
  12:58

  Sayın Dila Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XNU-392-19271 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri