Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderdiler, Ücretimi Geri Ödemiyorlar!

Raşid B. |

Hepsiburada.com'dan 16.06.2014 de süper hızlı gönderi aynı gün kargo yazan Lisa dekor kitaplık aldım, ürünü başka bir yerden tedarik ediyorlarmış bundan bana bahsetmediler ve tam 7 gün sonra elime ulaştı ve geldiğinde kırılmış dökülmüştü. Hemen aynı gün taksi tutup kargoya kendim götürdüm işlemler daha hızlı yürüsün de geri alınsın diye ve 22.09.14 de kargoya verdim kargo 25.inde tedarikçiye teslim edildi, kargo takip belgelerim elimde ancak Hepsiburada 26 sı diye kayıt etmiş. Bugün 48 saat doldu ancak hala ücretimi ödemediler. Firmayı aradım biz Hepsiburada'ya ödeme yapılsın talimatı verdik iki kere dedi. Hepsiburada'yı aradım ve söyledim ancak benimle ilgilenmediler bile ücretimi hemen istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  09:35

  Sayın Raşid B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PTA-842-47149 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri