15 Ekim 2016

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderdi...

19/9/2016 tarihinde 21324583 no... . 'lu siparişimde bir takı dolabı aldım. Ürünü evime getirdim, ambalajında sorun yoktu. Kurmak için ambalajı açtığımda içinden hasarlı parçalar çıktı. Kullanamayacağım ve kuramayacağım derecede hasarlı.
Sonrasında Hepsiburada.com ile iletişime geçtim. Hasarlı ürün birimine hasarlı fotoğraflarla birlikte sorunu mail ile göndermem istendi, 48 saat içinde cevap vereceklerini eklediler. Mail gönderdim ve neredeyse 3 hafta oldu dönmediler. Defalarca aradım gün içerisinde çözeceklerini söylediler, dönmediler. Ben aldığım ürünümü kullanamıyorum ve firma 3 haftadır susuyor. Bu ilgisiz müşteri alakasından dolayı Hepsiburada.com'u kınıyorum ve şikayet ediyorum.

Volkan 99 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 15 Kasım 2016

    Sevgili Hepsiburada.com, 2 ay oldu beni ne aradınız ne o hep bahsettiğiniz “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” kısmına mesaj/mail gönderdiniz. Sizi kınıyorum. Sizi her yere reklam ediyorum. Siz satış sonrası olmayan bir firmasınız. Ben aldığım ürünü kullanamıyorum diyorum, koşup yardım etmeniz gerekir; siz umursamıyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Volkan Y Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TXA-891-75149 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön