05 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderdi.

Arnica fritöz ürünü aldım Hepsiburada.com dan ürünü ilk kullandığımda ürünün kapak açma kapama düğmesi içine düştü ürünü Hepsiburada.com yetkili servisine gönderdim, ürünün düğmesi yapıştırılıp bana geri gönderdiler, ürünü tekrar kullandığımda bu sefer ısıtma sistemini bozmuşlar, düğme tekrardan içine düştü ve ben servise 2.göndermemde şikayetimi bildirdim ve servise tekrar gönderdim servis hiç bir işlem yapmadan ürünümü 20 iş günü bekletip ürün tamir edilmeden bana geri geldi.

Ben servise telefon açtığımda bize geri gönderin diyorlar, ben yeni aldığım ürün ilk kullanmamda bozuldu ve değişim yapmıyorlar, ben bu ürünün tamir değil yenisinin gönderilmesini istiyorum.

Hatice 161 Okunma

Cevaplar

  • Hatice09 Mayıs 2014

    değişim yapılacaksa ürünü göndereceğim değişeceği hakkında kesin bilgi verilmesini istiyorum ürünü değişim yapılacağı zaman gönderebilirim

  • Hatice06 Mayıs 2014

    Merhaba, Sitemiz üzerinden arıza formu doldurup, ürünü "Yunus Çiçek" adına göndermenizi rica ederiz. Ürün tarafımıza ulaştığında gerekli işlemler yapılacaktır. diye mail gönderdiniz ben bu ürünün değişimini istiyorum tamir edilmesini değil gerekli işlemleri yapmanızı bekliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın Hatice S, Sözkonusu ürünün sipariş tarihi 01.11.2013 tarihidir. ürününüze ait yasal iade ve değişim süreci sona erdiğinden dolayı iade veya değişim ancak servis raporu ile yapılmaktadır. Konu ile ilgili teknik servise bilgi verilmiş olup bu raporun temini için çaba harcanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön