Hepsiburada.com Hasarlı Ürün.

Emre A. |

Nisan ayında aldığım akvaryumun slikonları koptu. Garanti kapsamında değiştirmek istedim. Tamir edip göndereceklerini söylediler. Gönderdiler ürünün ön camı tamamen kırık geldi. 4 gün gönderiyi geri göndermek için onay kodu bekledim göndermediler. Garantili ürün diye yazıyor, ithalat yapan firma beni arıyor bu ürüne garanti vermedik diyor.

Müşteri hizmetleri beni sadece oyalıyor. Ben de üyeliğimi iptal ettiriyorum. Hakkımı başka nasıl arayabilirim bilmiyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  15 Eylül
  21:09

  Ben salak değilim. Hasarlı gelen ürüne elbette kargoda tutanak tuttum. Sonra 4 gün sizden gönderi onay kodu bekledim. Göndermediniz. Garantili bir ürünü sizin yüzünüzden çöpe attım.

 • 15 Eylül
  19:20

  Sayın Emre A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BWN-810-44458 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri